Üstün Yolları Kişisel video Pazarlama Advance için

iş pazarlama kampanyası içine çevrimiçi video uygulamak istiyordum ama düzgün Bunun nasıl emin değilseniz mı? Eğer öyleyse, bu yazı tam size göre. Bu süreç zor görünse de, öyle değil. Aşağıdaki makale düzgün işinize yardımcı olacak videoları kullanmak konusunda tavsiye içerir. Bu makalede, hiç hayal daha fazla para kazanmak için yardımcı olacaktır harika video pazarlama ipuçları ile doludur. iş pazarlama kampanyası içine çevrimiçi video uygulamak isteyen oldu mu, ama düzgün Bunun nasıl emin değildir? Eğer öyleyse, bu yazı tam size göre. Bu süreç zor görünse de, öyle değil. Aşağıdaki makale düzgün işinize yardımcı olacak videoları nasıl kullanılacağı hakkında tavsiyeler içermektedir. Belki terim "video pazarlama" duymuş ama ne anlama geldiğinden emin olmuştur. Basitçe işiniz için bir tanıtım aracı olarak videoyu kullanıyor. aferin, bu ürün tekliflerinizin farkındalık yaratmak için müthiş bir yol olarak hizmet vermektedir. . Bu parça bazı yararlı ipuçları sağlayacaktır Belki terim "video pazarlama" duymuş ama ne anlama geldiğinden emin olmuştur. Basitçe işiniz için bir tanıtım aracı olarak videoyu kullanıyor. aferin, bu ürün tekliflerinizin farkındalık yaratmak için müthiş bir yol olarak hizmet vermektedir. . Bu parça bazı yararlı ipuçları sağlayacaktır Bu parça bazı yararlı ipuçları sağlayacaktır Bu parça bazı yararlı ipuçları sağlayacaktır

youtube marketing

Yapabilirsiniz kadar çok video yapmalıdır. Sürekli olarak yeni videolar koyduğunuzda, izleyiciler onlara kanalınıza gidin her zaman dört gözle bakacağız. Eğer birden çok konuyu kapsar gibi, daha geniş bir kitleye çekmek gerekir.

Onlar videolarını ararken başkalarının isteyen ne düşünün. Çoğu insan eğlendirici hem de bilgilendirici bir şey arıyor. Eğer bir şey yapmak nasıl açıklayan ise konuşmak ve diğerleri bilmiyor olabilir bu bilgileri vermek gibi çekimleri kullanın. Konuşurken şeyin nasıl göstermek için de faydalıdır.

Kendi videolarını oluşturmak için müşterilerinizi değildir. Sen mesela bir yarışma düzenlemek ve onlar ürünlerinizi kullanırken kendilerini filme müşterileri sorabilirsiniz. ilginç bir ödül ile en iyi videoları ödüllendirin ve sosyal medya pazarlama kampanyası için ve web siteniz için promosyon malzemesi olarak gönderilen videoları kullanın.

Video içeriklerine göre tek başına gerek olsa da, yine teşvik edilmelidir. Eğer video yükledikten sonra, sosyal ağlar, haber bültenleri, bloglar ve benzeri yoluyla bunları teşvik deneyin. videolar arama motorlarında organik rütbe etmesi zaman alır, bu yüzden insanlar onların var bildirmek için bir itme gerekir.

, videolar bir dizi daha geri gelmesini izleyiciler tutar. Her yeni video son kaldığınız yerden devam mı ve insanlar sadece gelecek olanlara görmek için sitenize geri dönme bulacaksınız ve onlar beklerken onlar bile kazandırabilir.

Eğer onlara öğretmek veya onlarla paylaşmak için gidiyoruz Görüntüleyenlerinize anlatarak videonuzu başlayın. Bundan sonra, sözü aracılığıyla takip ve içerik sunmak. Eğer yapacaksın ve sonra yapacağız açıkça ne olduğunu belirtmek için, izleyiciler yine videolarınızı izlemek için olasılığı daha yüksektir.

Mükemmel ekipman yok sırf video pazarlama ertelendi vermeyin. Yüksek kaliteli kameralar, mikrofonlar ve düzenleme yazılımı yatırım yapmak için hazır olmayabilir büyük bir taahhüt ve biridir. Bunun yerine, izleyiciler çizmek için tasarlarken, sizin video içeriğinin kalitesi üzerinde durulacak. Eğer bir video kampanyası başladı ve müşterileri çizim olduğunu gördük sonra, o zaman pahalı ekipman yatırım yapmaya olsun veya olmasın seçebilirsiniz.

Yorum etkinleştirerek YouTube'dan etkileşim kurun. Sen düzenli yorumlarla geçmesi ve sorulara cevap ya da sadece onların geribildirim için kullanıcılara teşekkür etmeliyiz. Kullanıcıların fikirlerini paylaşma konusunda rahat hissediyorum olumsuz yorumları silmek için tereddüt etmeyin. Ayrıca sizinkine cevap olarak yayınlanmıştır herhangi bir video dikkat ve sizin konuyla alakalı olup olmadığını belki bunu yer almalıdır.

Video pazarlama geniş bir kitleyle iletişim kurmak için güçlü bir araç olabilir. Bu parçada tavsiye kullanarak, dünyanın her tarafından gelen alıcılar kazanmada başarılı olabilir. Eğer video pazarlama kampanyası planlarken, burada öğrendiğiniz ipuçlarını kullanın. sürece bunu nasıl uygun tavsiyeler var olarak. Burada okudum tavsiye yararlanın ve yakında, işinizi geliştirmek için sayfa çok sayıda video gerekecek. Bu çok daha fazla müşteri ve daha büyük kar sağlayacak. sürece bunu nasıl uygun tavsiyeler var olarak. Burada okudum tavsiye yararlanın ve yakında, işinizi geliştirmek için çok sayıda video gerekecek. Bu çok daha fazla müşteri ve daha büyük kar sağlayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *